Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Timrå IK

Följ

Timrå IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Timrå IK
Välj lag

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 07:00

      Träning U14


      07:45
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 16:15

      Träning U9


      17:15
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 16:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      AIK (hemma) J20


      20:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
    • 19:00

      Träning U13


      20:30
  • 2Lör
    • 11:00

      AIK (hemma) J20


      13:00
    • 11:20

      Seriespel Njurunda U11


      14:00
    • 12:00

      Svegs IK (hemma) U15


      14:15
    • 15:00

      Seriespel Sundsvall omg 3 U12


      17:45
    • 15:30

      Luleå HF (hemma) J18


      17:30
  • 3Sön
    • 11:00

      Djurgårdens IF (hemma) J20


      13:00
    • 13:15

      Seriespel Ånge omg 3 U12


      16:45
    • 13:45

      Träning U13


      15:15
    • 14:00

      Lagmöte U16


      15:00
    • 14:15

      Seriespel Njurunda omg 3 U12


      17:15
    • 14:30

      Bodens HF (hemma) J18


      16:30
    • 15:30

      Träning U16


      16:45
    • 17:00

      Järveds IF (hemma) U14


      19:00
  • 4Mån
    v.49
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:45

      Fys U15


      19:45
    • 19:00

      IF Sundsvall Hockey (hemma) U16


      21:00
    • 20:15

      Träning U15


      21:15
  • 5Tis
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 18:45

      Träning U12


      19:45
    • 18:45

      Träning U11


      19:45
    • 18:45

      Off ice U14


      19:30
    • 20:00

      Träning U13


      21:15
    • 20:00

      Träning Målvakter


      21:00
    • 20:00

      Träning U14


      21:15
    • 21:00

      Träning Damlag


      22:15
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning U9


      18:15
    • 17:00

      Träning U10


      18:15
    • 17:15

      Off ice U14


      18:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      19:45
    • 18:45

      Infomöte MoDo-cup föräldrar U16


      19:05
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 20:00

      Träning U15


      21:15
  • 7Tor
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:30
    • 18:15

      Fys U15


      19:15
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      AIK-Hockey Härnösand (borta) U14


      21:00
    • 19:00

      Sollefteå HK/Kramfors-Alliansen (borta) U15


      21:15
    • 19:45

      Träning U16


      21:30
    • 19:45

      Träning U15


      21:15
  • 8Fre
    • 07:00

      Träning U14


      07:45
    • 13:30

      Träning U16


      14:45
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
    • 17:15

      Träning U11


      18:15
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 18:30

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:45

      Träning U15


      19:45
  • 9Lör
    • 10:15

      Träning U9


      11:30
    • 10:15

      Träning U10


      11:30
    • 11:15

      Näldens IF (hemma) U14


      13:15
    • 11:45

      Träning U13


      13:00
    • 13:00

      Kramfors-Alliansen/Sollefteå HK (borta) U15


      15:15
    • 13:00

      Minicup i Gällsta (gnarp) U11


      16:00
    • 13:15

      Träning U12


      14:15
    • 14:00

      Vännäs HC (borta) J18


      16:00
  • 10Sön
    • 10:15

      Träning U12


      11:15
    • 10:15

      Träning U11


      11:15
    • 10:30

      Matcher i Ramsele U10


      17:30
    • 10:30

      Sammandrag Härnösand U9


      14:00
    • 11:45

      Örnsköldsvik HF (borta) J18


      13:45
    • 12:00

      Östersunds IK (hemma) U13


      14:00
    • 14:30

      Spelarmöte U16


      15:30
    • 15:40

      Sammandrag Sundsvall U9


      18:00
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
  • 11Mån
    v.50
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:45

      Fys U15


      19:45
    • 19:00

      Svedjeholmens IF/Örnsköldsvik HF (hemma) U16


      21:00
    • 20:15

      Träning U15


      21:15
  • 12Tis
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 18:15

      Träning J20


      19:30
    • 18:45

      Träning U12


      19:45
    • 18:45

      Träning U11


      19:45
    • 18:45

      Off ice U14


      19:30
    • 19:45

      Träning Målvakter


      20:45
    • 20:00

      Träning U13


      21:15
    • 20:00

      Träning U14


      21:15
    • 20:00

      Fys U15


      20:30
    • 21:00

      Träning U15


      22:00
  • 13Ons
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:00

      Träning U9


      18:15
    • 17:00

      Träning U10


      18:15
    • 17:15

      Off ice U14


      18:00
    • 18:15

      Träning U16


      19:30
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:45
    • 18:30

      Träning U14


      19:45
    • 20:00

      Träning Damlag


      21:15
  • 14Tor
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning U11


      18:00
    • 18:00

      Seriespel Härnösand omg 4 U12


      21:00
    • 18:15

      Träning U13


      19:30
    • 18:15

      Träning U14


      19:30
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
    • 19:45

      Träning Damlag


      21:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:15
  • 15Fre
    • 07:00

      Träning U14


      07:45
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 16:00

      Träning J20


      17:00
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 19:00

      Träning U13


      20:15
    • 19:30

      Sollefteå HK (borta) U14


      21:30
  • 16Lör
    • 10:30

      Träning U12


      11:45
    • 10:30

      Träning U11


      11:45
    • 12:00

      Östersunds IK 1 (hemma) U14


      14:00
    • 14:00

      Träning U15


      15:30
    • 16:00

      IF Björklöven (borta) U16


      18:00
    • 16:00

      Östersunds IK 2 (hemma) U14


      18:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Sammandrag U10


      12:00
    • 12:00

      Skellefteå AIK (borta) U16


      14:00
    • 13:00

      ÖSK HK/KB65/ÖHF (hemma) U15


      15:15
    • 13:30

      Seriespel Kovland omg 4 U12


      17:00
    • 13:30

      Seriespel Njurunda omg 4 U12


      16:35
    • 13:30

      Seriespel Timrå U11


      16:45
    • 15:30

      Sammandrag U10


      18:00
    • 15:30

      Träning Damlag


      16:45
    • 17:00

      Höga Kusten HF (hemma) U14


      19:00
  • 18Mån
    v.51
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:00

      Föräldramöte U15


      19:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
    • 20:00

      Träning Målvakter


      21:15
  • 19Tis
    • 18:15

      Träning J20


      19:30
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 19:00

      IF Sundsvall Hockey (hemma) U14


      21:00
    • 20:15

      Träning U16


      21:15
  • 20Ons
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:00

      Träning U9


      18:15
    • 17:00

      Träning U10


      18:15
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:45
    • 19:15

      Kramfors-Alliansen (borta) U14


      21:15
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 21Tor
    • 08:00

      Träning J20


      09:30
    • 17:00

      Träning U9


      18:15
    • 17:00

      Träning U10


      18:15
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U15


      19:30
    • 18:45

      Träning U14


      20:00
    • 18:45

      Träning U13


      20:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning U16


      17:15
    • 17:00

      Träning U11


      18:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
  • 26Tis
    • 10:00

      Träning U16


      11:00
  • 27Ons
    • 08:00

      MoDo CUP U16


      00:00
    • 08:00

      Info MoDo-Cupen U16


      09:00
    • 09:00

      Träning J20


      10:15
    • 09:00

      Frivillig träning för som som är hemma J18


      10:15
    • 10:30

      Träning U13


      11:30
    • 12:30

      Träning U15


      13:30
    • 15:15

      Träning U11


      16:30
    • 15:15

      Träning U12


      16:30
    • 15:15

      Träning U9


      16:30
    • 15:15

      Träning U10


      16:45
  • 28Tor
    • Heldag

      MoDo CUP U16

    • 09:00

      Träning J20


      10:15
    • 09:00

      Frivillig träning för som som är hemma J18


      10:15
    • 10:15

      Träning U15


      11:15
    • 14:00

      Träning U9


      15:15
    • 14:00

      Träning U10


      15:15
    • 15:30

      Träning U11


      16:45
    • 15:30

      Träning U12


      16:45
  • 29Fre
    • Heldag

      MoDo CUP U16

    • 08:00

      Gurkapucken U13


      00:00
    • 09:00

      Träning J20


      10:15
    • 09:00

      Frivillig träning för som som är hemma J18


      10:15
  • 30Lör
    • 00:00

      MoDo CUP U16


      22:00
    • 00:00

      Gurkapucken U13


      18:00
  • 31Sön