Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Timrå IK

Följ

Timrå IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Timrå IK
Välj lag

November 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning J20


      17:00
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
    • 17:15

      Träning U11


      18:15
    • 18:00

      MoDo Hockey (hemma) J18


      20:00
    • 18:30

      Träning U13


      19:45
    • 18:30

      Träning U14


      19:45
    • 19:30

      IF Sundsvall Hockey (borta) U15


      21:30
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 2Tor
    • 16:30

      Träning J20


      17:30
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:45
  • 3Fre
    • 12:30

      Träning U14


      14:00
    • 14:15

      Träning U15


      15:30
    • 14:30

      Träning Damlag


      17:00
    • 14:45

      Träning U9


      16:00
    • 14:45

      Träning U10


      16:00
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Almtuna IS (hemma) J20


      20:00
  • 4Lör
    • 07:45

      Erica Udén Johansson Cup U10


      15:30
    • 08:00

      Lilium Cup U12


      00:00
    • 08:15

      Erica Udén Johansson Cup U10


      16:30
    • 10:00

      Träning U14


      11:15
    • 11:00

      Almtuna IS (hemma) J20


      13:00
    • 11:30

      Träning U13


      12:45
    • 13:30

      Träning Damlag


      15:30
    • 14:30

      Sollefteå HK/Kramfors-Alliansen (hemma) U15


      16:45
  • 5Sön
    • 00:00

      Lilium Cup U12


      18:00
    • 11:00

      Brynäs IF (hemma) J20


      13:00
    • 13:15

      MoDo Hockey Röd (hemma) U14


      15:15
    • 13:30

      Träning U9


      14:30
    • 13:30

      Träning U10


      14:30
    • 14:45

      Träning U13


      15:45
    • 17:00

      MoDo Hockey Vit (hemma) U14


      19:00
  • 6Mån
    v.45
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:15

      Träning U13


      19:30
    • 18:15

      Träning U14


      19:30
    • 19:15

      Fys U15


      20:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 20:15

      Träning Målvakter


      21:15
  • 7Tis
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:00
    • 18:15

      Träning J20


      19:30
    • 18:45

      Träning U12


      19:45
    • 18:45

      Off ice U14


      19:30
    • 18:45

      Träning U11


      19:45
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
    • 19:45

      Träning U15


      21:15
    • 20:00

      Träning U13


      21:15
    • 20:00

      Träning U14


      21:15
  • 8Ons
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 19:00

      Njurunda SK (hemma) U15


      21:15
    • 19:00

      Träning Damlag


      21:00
  • 9Tor
    • 16:15

      Träning U9


      17:15
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Off ice U14


      18:15
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:15

      Fys U15


      19:15
    • 18:45

      Träning U13


      20:00
    • 18:45

      Träning U14


      20:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:15
    • 20:30

      Träning U16


      21:15
  • 10Fre
    • 07:00

      Träning U14


      07:45
    • 16:00

      Träning J20


      17:00
    • 16:00

      Träning Damlag


      18:15
    • 16:30

      Träning U13


      17:45
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      Ånge IK (hemma) U15


      21:15
    • 19:15

      Ånge IK (hemma) U14


      21:15
    • 19:30

      IF Sundsvall Hockey (borta) J18


      21:30
  • 11Lör
    • 08:45

      Sammandrag Ånge U9


      13:00
    • 10:00

      ÖSK HK (hemma) U14


      12:00
    • 10:15

      Träning U15


      11:45
    • 12:00

      Träning U12


      13:00
    • 12:00

      Träning U13


      13:00
    • 12:00

      Träning U11


      13:00
    • 12:15

      Sammandrag Kovland U9


      16:15
    • 13:00

      Seriespel Njurunda omg 1 U12


      16:00
    • 13:15

      ÖSK HK (borta) U14


      15:15
    • 16:00

      Östersunds IK (hemma) U16


      18:00
  • 12Sön
    • 11:00

      Brunflo IK (hemma) U16


      13:00
    • 12:30

      Sammandrag Sundsvall U11


      15:30
    • 13:30

      Träning U10


      14:30
    • 14:30

      Träning U9


      15:30
    • 14:45

      Träning U12


      15:45
    • 14:45

      Träning U11


      15:45
    • 15:30

      Njurunda SK (borta) U13


      17:30
    • 15:45

      Träning U14


      16:45
  • 13Mån
    v.46
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
    • 20:15

      Träning Målvakter


      21:15
  • 14Tis
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:30

      Off ice U14


      18:15
    • 17:30

      Fys brottarhallen U13


      18:15
    • 17:30

      Fys U15


      18:30
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:45

      Träning U14


      20:00
    • 18:45

      Träning U13


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      21:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 15Ons
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:15

      Träning U9


      18:15
    • 17:15

      Träning U10


      18:15
    • 17:15

      Fys U15


      18:00
    • 18:20

      Fys brottarhallen U13


      19:10
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
    • 18:30

      Off ice U14


      19:15
    • 18:30

      Träning U11


      19:30
    • 19:00

      MoDo Hockey (borta) J20


      21:00
    • 19:00

      MoDo Hockey (hemma) U16


      21:00
    • 19:45

      Träning U14


      21:00
    • 19:45

      Träning U13


      21:00
  • 16Tor
    • 16:30

      Träning J20


      17:30
    • 17:45

      Träning J18


      18:45
    • 18:50

      Njurunda SK (borta) U14


      20:50
  • 17Fre
    • 07:00

      Träning U14


      07:45
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 15:30

      Träning J20


      17:05
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U14


      17:15
    • 16:00

      Träning U13


      17:15
    • 17:00

      Träning Damlag


      19:45
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
    • 17:15

      Träning U11


      18:15
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 18:45

      Träning U15


      19:45
  • 18Lör
    • 09:30

      Seriespel Ånge omg 2 U12


      13:00
    • 10:00

      Seriespel Timrå omg 2 U12


      13:00
    • 10:00

      Träning J20


      11:15
    • 10:00

      Funktionär hemmasammandrag U12


      13:00
    • 12:30

      Träning U14


      13:45
    • 12:30

      Träning U13


      13:45
    • 15:00

      Järveds IF (borta) U15


      17:15
    • 15:30

      Clemensnäs HC (hemma) J18


      17:30
  • 19Sön
    • 08:30

      Sammandrag U10


      12:30
    • 10:30

      Sammandrag U10


      13:30
    • 11:00

      IF Björklöven (hemma) J18


      13:00
    • 13:15

      IF Björklöven (hemma) U14


      15:15
    • 13:45

      Seriespel Sundsvall omg 2 U12


      16:30
    • 15:00

      MoDo Hockey (hemma) J20


      17:00
    • 15:30

      Träning U15


      16:45
    • 17:00

      IF Björklöven (borta) U14


      19:00
  • 20Mån
    v.47
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:45

      Träning Damlag


      19:30
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning U11


      18:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:30
    • 17:15

      Träning U13


      18:30
    • 18:40

      Fys U13


      19:20
    • 18:45

      Träning Målvakter


      19:45
    • 19:00

      Fys U15


      19:40
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 20:00

      Träning U15


      21:15
  • 21Tis
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:30

      Off ice U14


      18:15
    • 17:30

      Fys U13


      18:10
    • 18:15

      Träning J20


      19:30
    • 18:45

      Träning U14


      20:00
    • 18:45

      Träning U13


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      21:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
  • 22Ons
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:15

      Träning U9


      18:15
    • 17:15

      Träning U10


      18:15
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
    • 18:30

      Off ice U14


      19:15
    • 18:30

      Träning U11


      19:30
    • 19:00

      Svedjeholmens IF/Örnsköldsvik HF (borta) U16


      21:00
    • 19:45

      Träning U14


      21:00
    • 19:45

      Träning U13


      21:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
  • 23Tor
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 19:00

      IF Sundsvall Hockey (hemma) U15


      21:20
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 20:30

      Träning Damlag


      22:30
  • 24Fre
    • 07:00

      Träning U14


      07:45
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 16:45

      Träning U12


      17:45
    • 16:45

      Träning U11


      17:45
    • 16:45

      Fys U15


      17:30
    • 17:30

      Träning U14


      18:45
    • 17:30

      Träning U13


      18:45
    • 18:00

      Luleå HF (borta) J20


      20:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:00
  • 25Lör
    • 09:00

      ramirent cup U13


      18:00
    • 10:00

      Träning U10


      11:00
    • 10:30

      Träning Damlag


      12:30
    • 10:45

      Träning U9


      11:45
    • 12:00

      Luleå HF (borta) J20


      14:00
    • 12:00

      Seriespel Timrå U11


      14:00
    • 12:45

      Träning U16


      13:45
    • 13:00

      Astor IK (hemma) U14


      15:00
    • 14:00

      Sekretariat U12


      16:15
    • 14:15

      Match Timrå-Härnösand U12


      16:15
    • 16:00

      MoDo Hockey (borta) U15


      18:15
    • 18:00

      Astor IK (borta) U14


      20:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Järpens IF/Östersunds IK (borta) U14


      11:00
    • 10:00

      Träning J18


      11:15
    • 12:00

      Skellefteå AIK (borta) J20


      14:00
    • 12:00

      Järpens IF/Östersunds IK (hemma) U13


      14:00
    • 13:30

      Näldens IF (borta) U14


      15:30
    • 13:30

      Sammandrag hemma U9


      18:00
    • 14:00

      Näldens IF (hemma) U13


      16:00
    • 16:30

      Östersunds IK (hemma) U15


      18:45
  • 27Mån
    v.48
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:45

      Träning Damlag


      19:30
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Fys U15


      19:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
    • 19:45

      Träning Målvakter


      20:30
    • 19:45

      Träning U15


      21:15
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning J18


      17:30
    • 17:45

      Träning J20


      18:45
  • 29Ons
    • 16:15

      Träning J20


      17:30
    • 17:00

      Träning U9


      18:15
    • 17:00

      Träning U10


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:45
    • 18:30

      Träning U13


      19:45
    • 19:00

      Örnsköldsvik HF (hemma) J18


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      21:15
  • 30Tor
    • 16:15

      Träning U9


      17:15
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:15

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 17:30

      Off ice U14


      18:15
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:15

      Träning Damlag


      21:00
    • 18:45

      Träning U14


      20:00
    • 18:45

      Träning U13


      20:00
    • 19:10

      Fys U15


      19:45
    • 19:30

      MoDo Hockey (borta) U16


      21:30
    • 20:15

      Träning U15


      21:30