Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Timrå IK

Följ

Timrå IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Timrå IK
Välj lag

Mars 2024

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 16:30

      Träning U12


      17:45
    • 16:30

      Träning U11


      17:45
    • 17:00

      Träning U9


      18:15
    • 17:00

      Träning U10


      18:15
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:30

      Sollefteå HK (hemma) U14


      21:30
  • 2Lör
    • 12:00

      Örebro Hockey (hemma) J20


      14:00
    • 12:45

      Östersunds IK (hemma) U16


      14:45
    • 15:15

      Östersunds IK 2 (borta) U14


      17:15
    • 15:15

      Träning U15


      16:30
    • 18:30

      Östersunds IK 1 (borta) U14


      20:30
  • 3Sön
    • 12:00

      Linköpings HC (hemma) J20


      15:00
    • 13:15

      Brunflo IK (hemma) U16


      15:15
    • 15:00

      Östersunds IK (borta) U15


      17:00
    • 15:00

      Brynäs IF (hemma) J18


      17:00
    • 15:30

      Träning U12


      16:45
  • 4Mån
    v.10
    • 16:30

      Träning U9


      17:45
    • 16:30

      Träning U10


      17:45
    • 17:15

      Träning U12


      18:30
    • 17:15

      Träning U11


      18:30
    • 18:00

      Träning U13


      19:15
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning U9


      18:15
    • 17:00

      Träning U10


      18:15
    • 18:15

      Träning U12


      19:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:45
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 20:00

      Träning U13


      21:15
  • 7Tor
    • 16:45

      Träning U12


      18:00
    • 16:45

      Träning U11


      18:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning U9


      17:45
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 18:45

      Träning U13


      20:00
  • 9Lör
    • 09:30

      Träning U9


      10:45
    • 09:30

      Träning U10


      10:45
    • 11:00

      Träning U12


      12:15
    • 11:00

      Träning U11


      12:15
    • 12:30

      Träning U13


      13:45
    • 17:00

      Färjestad BK (hemma) J18


      19:00
  • 10Sön
    • 11:00

      Örebro HK (hemma) J18


      13:00
    • 15:30

      Södertälje SK (borta) J20


      17:30
  • 11Mån
    v.11
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 17:00

      Träning U11


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:45
    • 20:00

      Träning U16


      21:15
  • 12Tis
    • 19:00

      Kovlands IshF (borta) U13


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning U9


      18:15
    • 17:00

      Träning U10


      18:15
    • 18:30

      Träning U12


      19:45
    • 18:30

      Träning U11


      19:45
    • 19:45

      Träning U13


      21:00
  • 14Tor
    • 16:45

      Träning U12


      18:00
    • 16:45

      Träning U11


      18:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 15Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 16:45

      Träning U9


      17:45
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning U12


      19:15
    • 18:00

      Träning U11


      19:15
    • 18:45

      Träning U13


      20:00
    • 19:45

      Östersunds IK (borta) U15


      21:45
  • 16Lör
    • Heldag

      Zäta cup U10

    • 06:00

      Silvercupen Skellefteå U11


      00:00
    • 11:00

      IF Malmö Redhawks (hemma) J20


      13:00
    • 12:30

      Östersunds IK (borta) U15


      14:30
    • 16:00

      Järpens IF/Östersunds IK (hemma) U14


      18:00
    • 16:00

      Mora IK (borta) J18


      18:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Silvercupen Skellefteå U11


      22:00
    • Heldag

      Zäta cup U10

    • 11:00

      Höga Kusten HF (borta) U14


      13:00
    • 11:00

      Leksands IF (borta) J18


      13:00
    • 11:15

      Träningsmatch U12


      13:15
    • 12:00

      IK Oskarshamn (hemma) J20


      14:00
  • 18Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning U9


      17:45
    • 16:30

      Träning U10


      17:45
    • 17:15

      Träning U12


      18:30
    • 17:15

      Träning U11


      18:30
  • 19Tis
    • 18:45

      Träning U12


      20:00
    • 18:45

      Träning U11


      20:00
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning U9


      18:15
    • 17:00

      Träning U10


      18:15
  • 21Tor
    • 16:45

      Träning U12


      18:00
    • 16:45

      Träning U11


      18:00
  • 22Fre
    • 16:00

      Teamster cup U12


      00:00
    • 16:00

      MODO Hockey (borta) U16


      18:00
  • 23Lör
    • Heldag

      Teamster cup U12

    • 09:00

      IK Huge vårcup U13


      18:00
    • 11:00

      Färjestad BK (borta) U16


      13:00
    • 13:00

      MoDo Hockey (hemma) U15


      15:00
  • 24Sön
    • 00:00

      Teamster cup U12


      14:00
    • 10:00

      Brynäs IF (borta) U16


      12:00
    • 13:30

      Träning U10


      14:30
    • 14:45

      Träning U9


      15:45
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön