Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Timrå IK

Följ

Timrå IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Timrå IK
Välj lag

Januari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 08:45

      Träning Målvakter


      10:00
    • 10:15

      Träning U15


      11:15
    • 11:30

      Träning U14


      12:45
    • 12:30

      Träning U16


      13:45
    • 14:30

      Träning U13


      15:45
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 19:00

      Träning U12


      20:00
    • 19:00

      Träning U11


      20:00
  • 3Ons
    • 08:45

      Träning Målvakter


      10:00
    • 11:45

      Träning U15


      12:45
    • 13:00

      Träning U13


      14:15
    • 14:30

      Träning U14


      15:45
    • 15:15

      Träning J18


      16:30
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:45
    • 17:30

      Träning U11


      18:45
    • 18:15

      Träning U16


      19:30
  • 4Tor
    • 08:30

      Träning J18


      09:45
    • 08:45

      Träning Målvakter


      10:00
    • 11:45

      Träning U13


      13:00
    • 12:30

      Träning J18


      13:45
    • 13:15

      Träning U15


      14:30
    • 13:15

      Träning U16


      14:30
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
  • 5Fre
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 15:00

      Träning J20


      16:00
    • 16:15

      Träning U9


      17:30
    • 16:15

      Träning U10


      17:30
    • 17:45

      Träning U12


      19:00
    • 17:45

      Träning U11


      19:00
    • 18:00

      Scandic Cup U14


      00:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Scandic Cup U14

    • 11:00

      Träning U13


      12:15
    • 11:00

      Träning U16


      12:15
    • 12:30

      Träning U15


      13:45
    • 12:45

      Träning U9


      14:00
    • 12:45

      Träning U10


      14:00
    • 14:00

      Träning U12


      15:15
    • 14:00

      Träning U11


      15:15
    • 15:00

      Mora IK (borta) J20


      17:00
    • 15:00

      Leksands IF (hemma) J18


      17:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Scandic Cup U14


      19:00
    • 13:00

      Västerås IK (borta) J20


      16:00
    • 13:00

      Mora IK (hemma) J18


      15:00
    • 14:00

      Östersunds IK (hemma) U15


      16:15
    • 14:00

      Seriespel Njurunda omg 5 U12


      17:00
  • 8Mån
    v.2
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
  • 9Tis
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 18:45

      Träning U12


      19:45
    • 18:45

      Träning U11


      19:45
    • 18:45

      Off ice U14


      19:30
    • 19:30

      Fys U15


      20:30
    • 19:45

      Träning Målvakter


      20:45
    • 20:00

      Träning U13


      21:15
    • 20:00

      Träning U14


      21:15
    • 21:00

      Träning U15


      22:00
  • 10Ons
    • 16:45

      Träning J18


      18:15
    • 17:00

      Träning U9


      18:15
    • 17:00

      Träning U10


      18:15
    • 17:15

      Off ice U14


      18:00
    • 18:15

      Träning J20


      19:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:45
    • 18:30

      Träning U14


      19:45
    • 19:15

      Träning Damlag


      21:15
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 11Tor
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning U11


      18:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:30
    • 18:15

      Träning U14


      19:30
    • 19:00

      Träning Damlag


      21:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:15
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
  • 12Fre
    • 07:00

      Träning U14


      07:45
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
    • 17:15

      Träning U11


      18:15
    • 18:00

      Almtuna IS (hemma) J20


      21:00
    • 19:40

      IF Sundsvall Hockey (borta) U15


      21:40
  • 13Lör
    • 10:00

      Träning U16


      10:45
    • 10:20

      Sammandrag Ånge U9


      14:00
    • 11:00

      Rosenborg Ishockeyklubb Elite (borta) U14


      13:00
    • 13:00

      Träning U13


      14:00
    • 16:00

      Örebro HK (borta) J18


      18:00
    • 18:00

      Luleå HF (hemma) U16


      20:00
    • 19:00

      Rosenborg Ishockeyklubb Elite (hemma) U14


      21:00
    • 19:00

      AIK Ishockeyförening (hemma) J20


      21:00
  • 14Sön
    • 08:15

      Sammandrag Kovland U9


      12:30
    • 11:45

      Östersunds IK (borta) U13


      13:45
    • 12:00

      Färjestad BK (borta) J18


      14:00
    • 14:00

      Seriespel Kovland omg 5 U12


      17:00
    • 14:30

      Brunflo IK (borta) U13


      16:30
    • 15:00

      Seriespel Timrå omg 5 U12


      18:00
    • 15:00

      Funktionär hemmasammandrag U12


      18:00
    • 15:15

      Samandrag U11


      18:00
  • 15Mån
    v.3
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 17:15

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 17:30

      Off ice U14


      18:15
    • 18:15

      Träning U16


      19:30
    • 18:45

      Träning U14


      20:00
    • 18:45

      Träning U13


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      21:00
    • 19:15

      Fys U15


      19:45
    • 20:15

      Träning U15


      21:15
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning J18


      18:00
    • 17:15

      Träning J20


      18:30
    • 17:30

      Träning U14


      18:30
    • 19:00

      Sollefteå HK/Kramfors-Alliansen (hemma) U15


      21:15
    • 20:30

      Träning U15


      21:30
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
  • 17Ons
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:00

      Träning U9


      18:15
    • 17:00

      Träning U10


      18:15
    • 17:15

      Förädramöte Zäta cup U10


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:45
    • 18:30

      Träning U13


      19:45
    • 20:00

      Träning U16


      21:15
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning J20


      17:30
    • 17:45

      Träning J18


      18:45
  • 19Fre
    • 07:00

      Träning U14


      07:45
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 15:00

      Träning J20


      16:00
    • 16:15

      Träning U9


      17:15
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:15
  • 20Lör
    • Heldag

      Coop Cup U11 U11

    • 08:00

      Coop Cup U11 U11


      00:00
    • 11:00

      Träning U9


      12:00
    • 11:00

      Träning U10


      12:00
    • 12:00

      LN 91 (hemma) U14


      14:00
    • 12:15

      Träning U12


      13:15
    • 13:00

      Brynäs IF (borta) J18


      15:00
    • 13:45

      Träning U13


      14:45
    • 15:15

      Träning U15


      16:15
    • 16:00

      Örebro Hockey (borta) J20


      18:00
    • 16:30

      LN 91 (borta) U14


      18:30
    • 16:45

      Östersunds IK (borta) U16


      18:45
  • 21Sön
    • 00:00

      Coop Cup U11 U11


      18:00
    • 08:30

      Sammandrag U10


      12:00
    • 10:45

      Träning U9


      11:45
    • 12:00

      Linköpings HC (borta) J20


      15:00
    • 12:00

      Träning U13


      13:00
    • 13:30

      Träning U12


      14:45
    • 13:35

      Sammandrag U10


      17:10
    • 14:45

      Brunflo IK (borta) U16


      16:45
    • 15:15

      Träning U15


      16:15
  • 22Mån
    v.4
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 17:30

      Off ice U14


      18:15
    • 18:15

      Träning U16


      19:30
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 18:45

      Träning U14


      20:00
    • 18:45

      Träning U13


      20:00
    • 20:15

      Träning U15


      21:15
  • 23Tis
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:45

      Träning U12


      20:00
    • 18:45

      Träning U11


      20:00
    • 19:00

      Off ice U14


      19:45
    • 19:45

      Träning Målvakter


      20:45
    • 20:15

      Träning U14


      21:30
    • 20:15

      Träning U13


      21:30
    • 21:00

      Träning U15


      22:00
  • 24Ons
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:00

      Träning U9


      18:15
    • 17:00

      Träning U10


      18:15
    • 18:15

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Ledamöte U10


      19:30
    • 19:00

      Njurunda SK (hemma) U14


      21:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      21:00
    • 19:30

      Ånge IK (borta) U15


      21:30
    • 21:00

      Träning U15


      22:00
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning J20


      17:30
    • 17:45

      Träning J18


      18:45
  • 26Fre
    • Heldag

      Intresseanmälan Victor Olofsson cup U9

    • 12:45

      Kustserien U15 2024 U15


      00:00
    • 13:00

      Kustserien U14


      00:00
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 16:15

      Träning U9


      17:15
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 16:15

      Träning U16


      17:30
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 19:15

      Träning U14


      20:30
    • 19:20

      Njurunda SK (hemma) U13


      21:20
  • 27Lör
    • Heldag

      Kustserien U15 2024 U15

    • Heldag

      Kustserien U14

    • 09:30

      Seriespel Ånge omg 6 U12


      13:00
    • 11:15

      Träning U14


      12:30
    • 11:15

      Träning U13


      12:30
    • 11:30

      Samandrag U11


      13:45
    • 12:00

      Seriespel Timrå omg 6 U12


      15:00
    • 12:00

      Funktionär hemmasammandrag U12


      15:00
    • 12:30

      IF Malmö Redhawks (borta) J20


      15:30
    • 14:00

      IF Björklöven (hemma) J18


      16:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Kustserien U15 2024 U15


      18:00
    • 00:00

      Kustserien U14


      18:00
    • 08:00

      Seriespel Kovland omg 6 U12


      11:30
    • 10:15

      Träning U16


      11:30
    • 10:15

      Träning U10


      11:30
    • 11:45

      Träning U12


      12:45
    • 11:45

      Träning U11


      12:45
    • 12:00

      IK Oskarshamn (borta) J20


      15:00
    • 15:15

      Sammandrag hemma U9


      18:45
    • 16:15

      MoDo Hockey (hemma) J18


      18:15
  • 29Mån
    v.5
    • 16:45

      Träning U9


      18:00
    • 16:45

      Träning U10


      18:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 17:00

      Träning U11


      18:15
    • 18:00

      Träning Damlag


      21:00
    • 18:30

      Träning U14


      19:45
    • 18:30

      Träning U13


      19:45
    • 19:30

      IF Sundsvall Hockey (borta) U16


      21:30
  • 30Tis
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 18:00

      Träning Målvakter


      19:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:45

      Träning U12


      20:00
    • 18:45

      Träning U11


      20:00
    • 19:00

      Off ice U14


      19:45
    • 19:30

      Fys U15


      20:30
    • 19:45

      Träning Målvakter


      20:45
    • 20:15

      Träning U14


      21:30
    • 20:15

      Träning U13


      21:30
    • 21:00

      Träning U15


      22:00
  • 31Ons
    • 16:45

      Träning J18


      19:30
    • 17:00

      Träning U9


      18:15
    • 17:00

      Träning U10


      18:15
    • 17:15

      Föräldramöte Zäta cup U10


      18:15
    • 17:15

      Off ice U14


      18:00
    • 17:15

      Fys U13


      18:00
    • 18:30

      Träning U14


      19:45
    • 18:30

      Träning U13


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      21:00
    • 19:00

      MODO Hockey (borta) J20


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00