Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Timrå IK

Följ

Timrå IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Timrå IK
Välj lag

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 17:45

      Träning J18


      18:45
    • 19:15

      Njurunda SK (borta) U15


      21:15
  • 2Fre
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 15:00

      Träning J20


      16:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:30
    • 17:15

      Träning U14


      18:30
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 18:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
  • 3Lör
    • 09:30

      Träning J20


      10:30
    • 11:00

      Träning U12


      12:15
    • 11:00

      Träning U11


      12:15
    • 12:00

      Järveds IF (hemma) U15


      14:15
    • 12:30

      Träning U9


      13:45
    • 12:30

      Träning U10


      13:45
    • 14:00

      Träning U13


      15:15
    • 14:00

      Träning U14


      15:30
    • 15:30

      Skellefteå AIK (hemma) J18


      17:30
  • 4Sön
    • 10:15

      Brunflo IK (hemma) U13


      12:15
    • 10:30

      Södertälje SK (hemma) J20


      12:30
    • 13:00

      Luleå HF (hemma) J18


      15:00
    • 13:15

      Träning U9


      14:30
    • 14:45

      Träning U14


      16:00
    • 17:30

      Sammandrag U10


      20:00
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
  • 5Mån
    v.6
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 17:30

      Off ice U14


      18:15
    • 18:15

      Träning J20


      19:30
    • 18:30

      Informatiosträff HG U15


      19:15
    • 18:45

      Träning U13


      20:00
    • 18:45

      Träning U14


      20:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 20:15

      Träning U15


      21:15
  • 6Tis
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 18:00

      Fys U15


      19:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:45

      IF Sundsvall Hockey (hemma) U13


      20:30
    • 19:00

      Svedjeholmens IF/Örnsköldsvik HF (borta) U16


      21:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:45

      Träning Målvakter


      20:45
    • 20:15

      Träning Damlag


      22:00
  • 7Ons
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:15

      Träning U15


      19:15
    • 18:15

      Off ice U14


      19:00
    • 18:15

      Träning J20


      19:15
    • 19:15

      Träning Damlag


      21:00
    • 19:30

      Träning U13


      20:45
    • 19:30

      Träning U14


      20:45
  • 8Tor
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:45

      Träning U12


      18:00
    • 16:45

      Träning U11


      18:00
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:30

      Träning U10


      18:15
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 19:00

      Kovlands IshF (hemma) U14


      21:00
    • 19:30

      Spelarmöte U16


      20:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
    • 19:45

      Träning U15


      21:15
  • 9Fre
    • 07:00

      Träning U14


      07:45
    • 16:00

      Träning U12


      17:15
    • 16:00

      Träning U11


      17:15
    • 17:00

      Fys U15


      18:00
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:45

      Träning U15


      19:45
  • 10Lör
    • 09:30

      Seriespel Ånge omg 7 U12


      13:00
    • 10:30

      Smålagsturnering mixade lag med U15 Damlag


      13:00
    • 11:15

      Sammandrag Härnösand U9


      15:00
    • 11:30

      Träning U12


      12:45
    • 11:30

      Träning U11


      12:45
    • 11:30

      Träning U15


      13:00
    • 13:00

      Träning U13


      14:15
    • 13:00

      Träning U14


      14:15
    • 13:30

      Sammandrag U10


      16:15
    • 14:30

      Träning U16


      15:45
  • 11Sön
    • 12:30

      Träning U13


      13:30
    • 13:45

      Träning U14


      14:45
    • 14:30

      Seriespel Härnösand omg 7 U12


      17:30
    • 14:45

      Sammandrag U10


      17:00
    • 14:45

      Sammandrag U11


      17:00
    • 15:00

      Sammandrag Sundsvall U9


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      17:45
    • 18:00

      Träning J20


      19:15
  • 12Mån
    v.7
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 17:30

      Off ice U14


      18:15
    • 18:15

      Träning J20


      19:30
    • 18:45

      Träning U13


      20:00
    • 18:45

      Träning U14


      20:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
    • 20:15

      Träning Målvakter


      21:15
  • 13Tis
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:00
    • 18:00

      Fys U16


      19:00
    • 19:00

      IF Sundsvall Hockey (hemma) U15


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      21:00
  • 14Ons
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 16:45

      Träning Damlag


      17:45
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 17:00

      Träning U14


      18:15
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:00

      Fys U15


      19:00
    • 19:00

      MODO Hockey (hemma) J20


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning J18


      17:30
    • 17:45

      Träning U15


      18:45
  • 16Fre
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 15:00

      Träning J20


      16:00
    • 15:45

      Träning Damlag


      17:45
    • 16:15

      Träning U10


      17:30
    • 16:30

      Träning U15


      17:45
    • 17:45

      Träning U12


      19:00
    • 17:45

      Träning U11


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 18:00

      Off ice U14


      18:45
    • 19:15

      Träning U13


      20:30
    • 19:15

      Träning U14


      20:30
  • 17Lör
    • 09:00

      Victor Olofsson cup U9


      17:00
    • 11:30

      Träning U12


      12:45
    • 11:30

      Träning U11


      12:45
    • 13:00

      Träning U14


      14:15
    • 14:00

      Sammandrag U10


      17:00
    • 14:30

      Träning U13


      15:45
    • 15:00

      Mora IK (hemma) J20


      17:00
    • 15:15

      Träning Damlag


      17:15
    • 15:30

      Luleå HF (borta) J18


      17:30
    • 16:45

      Luleå HF (borta) U16


      18:45
  • 18Sön
    • 08:30

      Samandrag i Kovland U11


      10:30
    • 08:45

      Luleå HF (borta) U16


      10:45
    • 10:00

      Träning U15


      11:00
    • 12:00

      Västerås IK (hemma) J20


      15:00
    • 12:00

      Skellefteå AIK (borta) J18


      14:00
    • 13:30

      Träning U13


      14:45
    • 14:00

      Järveds IF (borta) U14


      16:00
    • 15:00

      Träning U14


      16:15
    • 15:15

      Seriespel Sundsvall omg 7 U12


      18:00
  • 19Mån
    v.8
    • 17:15

      Träning U9


      18:30
    • 17:15

      Träning U10


      18:30
    • 17:15

      Information om Hockeygymnasiet U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:30

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:45

      IF Sundsvall Hockey (borta) U14


      20:45
    • 18:45

      Träning U13


      20:00
    • 18:45

      Träning U14


      20:00
    • 19:15

      Träning Damlag


      21:00
    • 19:15

      Fys U15


      20:00
    • 19:45

      Träning Målvakter


      20:45
    • 20:15

      Träning U15


      21:15
  • 20Tis
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:45

      Träning U12


      20:00
    • 18:45

      Träning U11


      20:00
    • 19:15

      Fys U15


      20:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 20:15

      Träning U15


      21:30
  • 21Ons
    • 14:45

      Träning J18


      17:00
    • 17:00

      Träning U9


      18:15
    • 17:00

      Träning U10


      18:15
    • 17:00

      HG Info U14


      18:00
    • 18:15

      Träning J20


      19:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:45
    • 18:30

      Träning U14


      19:45
    • 19:15

      Träning Damlag


      21:15
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 22Tor
    • 16:45

      Träning U14


      18:00
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 18:15

      Träning U13


      19:30
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:30

      Träning Damlag


      19:15
    • 19:00

      Träning Damlag


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 23Fre
    • 07:00

      Träning U14


      07:45
    • 11:00

      Östersunds IK (hemma) U16


      12:00
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 15:00

      Träning J20


      16:00
    • 15:00

      Piteå HC (borta) U16


      16:00
    • 16:00

      Träning U14


      17:15
    • 16:30

      Träning U9


      17:45
    • 16:30

      Träning U10


      17:45
    • 16:45

      Träning Damlag


      17:15
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:30

      Träning U12


      18:45
    • 17:30

      Träning U11


      18:45
  • 24Lör
    • 09:00

      IF Björklöven (borta) U16


      10:00
    • 10:00

      Träning U9


      11:15
    • 11:00

      Järpens IF/Östersunds IK (borta) U13


      13:00
    • 11:00

      Svegs IK (borta) U15


      13:00
    • 11:30

      Träning U12


      12:45
    • 11:30

      Träning U11


      12:45
    • 12:00

      AIK Ishockeyförening (borta) J20


      15:00
    • 12:00

      MoDo Hockey (borta) J18


      14:00
    • 13:00

      Träning U14


      14:15
    • 15:00

      Näldens IF (borta) U13


      17:00
    • 15:45

      Svedjeholmens IF (hemma) U16


      16:45
  • 25Sön
    • 09:00

      SM-kval, placeringsmatcher U16


      16:00
    • 11:00

      IF Björklöven (borta) J18


      13:00
    • 13:00

      Almtuna IS (borta) J20


      15:00
    • 13:00

      Träning U15


      14:15
    • 13:30

      Träning U10


      14:45
    • 14:30

      Träning U12


      15:45
    • 14:30

      Träning U11


      15:45
  • 26Mån
    v.9
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 17:00

      Träning U11


      18:15
    • 17:15

      Träning U9


      18:30
    • 17:15

      Träning U10


      18:30
    • 17:15

      Off ice U14


      18:00
    • 18:30

      Träning U13


      19:45
    • 18:30

      Träning U14


      19:45
    • 18:30

      Fys U15


      19:15
    • 18:45

      Träning Målvakter


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      21:15
    • 20:00

      Träning U15


      21:00
  • 27Tis
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:45

      Träning J18


      18:45
  • 28Ons
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:00

      Träning J20


      18:15
    • 18:15

      Träning U9


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 19:00

      Kramfors-Alliansen/Sollefteå HK (hemma) U15


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 17:00

      Träning U11


      18:15
    • 17:00

      Träning U14


      18:15
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:45
    • 19:00

      AIK-Hockey Härnösand (hemma) U14


      21:00
    • 19:00

      Sollefteå HK/Kramfors-Alliansen (borta) U15


      21:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      21:15
    • 19:45

      Träning U16


      21:00