Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Timrå IK

Följ

Timrå IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Timrå IK
Välj lag

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 00:00

      Intresseanmälan Kustserien U15


      19:00
    • 00:00

      Anton Lander Cup U12


      18:00
    • 09:00

      FD Maskin Cup U13


      19:00
    • 11:15

      IF Björklöven (borta) J18


      13:15
    • 11:45

      Luleå (hemma) U15


      14:15
  • 2Mån
    v.40
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:00

      Utvecklingssamtal Målvakter


      19:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:15

      Träning U13


      19:30
    • 18:15

      Träning U14


      19:30
    • 18:45

      Träning U9


      19:10
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 20:15

      Träning Målvakter


      21:15
  • 3Tis
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:45

      Off ice U14


      18:15
    • 18:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:15

      Träning J20


      19:30
    • 18:45

      Träning U14


      20:00
    • 19:00

      Fys U15


      19:45
    • 20:15

      Träning U16


      21:30
    • 20:15

      Träning U15


      21:30
  • 4Ons
    • 15:40

      Träning J20


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 17:30

      Off ice U14


      18:15
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 18:45

      Träning U14


      19:45
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      21:15
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning J20


      17:30
    • 17:45

      Träning J18


      18:45
    • 19:30

      MoDo Hockey (borta) U16


      21:30
  • 6Fre
    • 07:00

      Träning U14


      07:45
    • 11:00

      Träning J18


      12:00
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 17:30

      Träning U16


      18:45
    • 17:30

      Fys U15


      18:15
    • 18:00

      Mora IK (hemma) J20


      20:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:15
  • 7Lör
    • 10:00

      Mora IK (hemma) J20


      12:00
    • 12:15

      Träning U9


      13:15
    • 12:15

      Träning U10


      13:15
    • 13:30

      Träning U13


      14:30
    • 13:30

      Träning U14


      14:30
  • 8Sön
    • 11:00

      Leksands IF (hemma) J20


      13:00
    • 13:30

      Träning U12


      14:30
    • 13:30

      Träning U11


      14:30
    • 14:45

      Träning U16


      16:00
    • 14:45

      Träning U15


      16:00
    • 15:00

      Östersunds IK (hemma) J18


      17:00
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 16:15

      Träning U14


      17:15
  • 9Mån
    v.41
    • 00:00

      ledigt J20


      00:00
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
    • 16:45

      Träning U9


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:15

      Träning U13


      19:30
    • 18:15

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Fys U15


      19:15
    • 19:30

      IF Sundsvall Hockey (borta) U16


      21:30
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
    • 20:15

      Träning Målvakter


      21:15
  • 10Tis
    • 16:45

      Träning J18


      17:45
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:15

      Träning J20


      19:30
    • 17:30

      Off ice U14


      18:15
    • 18:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:45

      Träning U14


      20:00
    • 19:20

      Fys U15


      19:50
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 20:15

      Träning U15


      21:30
  • 11Ons
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:15

      Träning U15


      18:30
    • 17:30

      Off ice U14


      18:15
    • 18:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 18:45

      Träning U14


      19:45
    • 19:30

      MoDo Hockey (borta) J18


      21:30
    • 20:00

      Träning U16


      21:15
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning U12


      17:30
    • 16:30

      Träning U11


      17:30
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:00

      Träning Damlag


      19:00
    • 17:45

      Träning U9


      18:45
    • 17:45

      Träning U10


      18:45
    • 17:45

      Föräldramöte U10


      18:45
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 19:00

      Kramfors-Alliansen (hemma) U14


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 13Fre
    • 07:00

      Träning U14


      07:45
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 15:30

      Träning U14


      16:45
    • 16:00

      Intersport Cup U13


      00:00
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Skellefteå AIK (hemma) J20


      20:00
    • 18:15

      Träning U11


      19:15
    • 18:15

      Träning U12


      19:15
  • 14Lör
    • Heldag

      Intersport Cup U13

    • 09:50

      Vänskapsmatch U11


      23:35
    • 11:00

      Skellefteå AIK (hemma) J20


      13:00
    • 13:30

      Träning U15


      14:30
    • 14:45

      Träning U14


      16:00
    • 16:00

      Piteå HC (hemma) J18


      18:00
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 18:00

      Träning Damlag


      20:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Intersport Cup U13


      17:00
    • 09:30

      Brunflo IK (hemma) U14


      11:30
    • 11:00

      Luleå HF (hemma) J20


      13:00
    • 12:50

      ÖSK HK/KB65/ÖHF (borta) U15


      15:15
    • 13:15

      Träning U11


      14:15
    • 13:30

      Brunflo IK (borta) U14


      15:30
    • 14:30

      Skellefteå AIK (hemma) J18


      16:30
    • 14:45

      Träning U16


      15:45
    • 16:00

      Träningsmatch Kovland U12


      18:00
  • 16Mån
    v.42
    • 00:00

      ledigt J20


      00:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:30

      Fotografering och teori U14


      17:30
    • 16:55

      Fotografering U13


      17:15
    • 17:15

      Träning U9


      18:15
    • 17:15

      Träning U10


      18:15
    • 17:15

      Föräldramöte U9


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:45

      Fotografering U9


      19:10
    • 19:00

      Träning Damlag


      21:00
    • 19:10

      Fotografering U10


      20:10
    • 19:35

      Fotografering U11


      20:35
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 19:55

      Fotografering U12


      20:55
    • 21:05

      Fotografering U15


      21:25
    • 21:25

      Fotografering U16


      21:50
  • 17Tis
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:15

      Fys U13


      18:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:15

      Träning J20


      19:30
    • 18:30

      Fys U15


      19:10
    • 18:45

      Träning U13


      20:00
    • 19:00

      Kovlands IshF (borta) U14


      21:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
    • 20:15

      Träning U16


      21:30
  • 18Ons
    • 16:35

      Träning J20


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:30

      Off ice U14


      19:15
    • 18:45

      Träning U15


      19:45
    • 19:45

      Träning U13


      21:15
    • 19:45

      Träning U14


      21:15
  • 19Tor
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 17:30

      Träning U9


      19:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:25

      Fys U13


      19:25
    • 19:15

      Fys U15


      20:15
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 20:45

      Träning U15


      22:00
  • 20Fre
    • 07:00

      Träning U14


      07:45
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 17:30

      Träning U16


      18:45
    • 18:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:15

      Träning U15


      19:15
    • 19:00

      Leksands IF (borta) J20


      21:00
    • 19:00

      Träning U13


      20:15
    • 19:00

      Träning U14


      20:15
    • 20:00

      IF Sundsvall Hockey (borta) U15


      22:00
  • 21Lör
    • 08:00

      Lilla SCA dagen U9


      09:00
    • 10:00

      Kovlands IshF (hemma) U13


      12:00
    • 10:15

      Träning U10


      11:45
    • 11:00

      MoDo Hockey Röd (borta) U14


      13:00
    • 12:00

      Träning U12


      13:00
    • 12:00

      Träning U11


      13:00
    • 12:30

      Östersunds IK (hemma) U15


      14:30
    • 13:00

      Leksands IF (borta) J20


      15:00
    • 15:00

      Piteå HC (borta) J18


      17:00
    • 15:00

      MoDo Hockey Vit (borta) U14


      17:00
    • 16:00

      IF Björklöven (hemma) U16


      18:00
  • 22Sön
    • 07:00

      Bussen Avgår U13


      07:00
    • 10:00

      Träning U15


      11:00
    • 11:00

      Svegs IK (borta) U13


      13:00
    • 12:00

      Skellefteå AIK (borta) J18


      14:00
    • 12:00

      Mora IK (borta) J20


      14:00
    • 12:00

      Skellefteå AIK (hemma) U16


      14:00
    • 13:15

      Träning U9


      14:15
    • 13:15

      Träning U10


      14:15
    • 14:00

      Svegs IK (hemma) U13


      16:00
    • 14:30

      Träning U12


      15:30
    • 14:30

      Träning U11


      15:30
    • 15:45

      Träning U14


      17:00
  • 23Mån
    v.43
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:15
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
    • 17:15

      Träning U11


      18:15
    • 17:15

      Off ice U14


      18:00
    • 18:00

      ledigt J20


      19:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 18:30

      Träning Målvakter


      19:45
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 20:00

      Träning U16


      21:15
  • 24Tis
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:30

      Teambuilding U13


      18:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:15

      Träning J20


      19:30
    • 18:30

      Off ice U14


      19:15
    • 18:45

      Fys U13


      19:45
    • 18:45

      Träning U16


      20:15
    • 19:45

      Träning U13


      20:45
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
  • 25Ons
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 19:00

      Fys U15


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:15
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning J20


      17:30
    • 17:45

      Träning J18


      18:45
  • 27Fre
    • 07:00

      Träning U14


      07:45
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 16:00

      Träning J20


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Fys U15


      18:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:45

      Träning U15


      20:15
  • 28Lör
    • 07:45

      Fredrik Modin Cup U11


      00:00
    • 10:00

      Träning J18


      11:00
    • 11:15

      Träning U9


      12:15
    • 11:15

      Träning U10


      12:15
    • 11:30

      Ramsele IK/IFK Strömsund (borta) U14


      13:30
    • 12:30

      Träning U12


      13:30
    • 13:45

      Träning U15


      15:00
    • 14:30

      Ramsele IK/IFK Strömsund (hemma) U14


      16:30
    • 16:00

      IF Sundsvall Hockey (borta) U13


      18:00
  • 29Sön
    • 00:00

      Fredrik Modin Cup U11


      23:00
    • 10:00

      Träning U9


      11:15
    • 11:45

      Östersunds IK (borta) J18


      13:45
    • 12:15

      Sammandrag Tik 1 U10


      15:00
    • 13:15

      Sammandrag Tik2 U10


      17:15
    • 13:45

      Seriespel Kovland omg 1 U12


      16:45
    • 14:00

      Seriespel Härnösand omg 1 U12


      17:00
    • 14:30

      Träning U16


      15:45
  • 30Mån
    v.44
    • 15:15

      Träning U15


      16:30
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 16:45

      Fys U15


      17:15
    • 17:00

      Inventering U11


      23:00
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:15

      Träning U13


      19:30
    • 18:15

      Träning U14


      19:30
    • 18:45

      Träning Målvakter


      19:45
    • 20:00

      Träning U16


      21:15
  • 31Tis
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:15

      Träning U13


      19:30
    • 18:15

      Träning U14


      19:30
    • 18:45

      Träning U12


      20:00
    • 18:45

      Träning U11


      20:00
    • 19:15

      Fys U15


      19:45
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 20:15

      Träning U15


      21:15