Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Timrå IK

Följ

Timrå IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Timrå IK
Välj lag

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 16:00

      Träning J20


      17:00
    • 17:15

      Träning U15


      18:15
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
  • 2Lör
    • 00:00

      ledigt J20


      00:00
    • 10:30

      Träningsmatcher i Ramsele U13


      17:00
    • 11:15

      Träning U15


      12:15
    • 11:15

      Träning U16


      12:15
    • 14:30

      Match mot NSK U14


      16:00
  • 3Sön
    • 00:00

      ledigt J20


      00:00
    • 10:00

      Träning U10


      11:00
    • 11:15

      Träning U12


      12:15
    • 11:15

      Träning U11


      12:15
    • 12:30

      Träning U16


      13:30
    • 13:45

      Träning U13


      14:45
    • 16:30

      Träning U14


      17:45
  • 4Mån
    v.36
    • 15:45

      Träning U9


      16:45
    • 15:45

      Träning U10


      16:45
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:15

      Träning Målvakter


      19:15
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 5Tis
    • 16:00

      Klädprovning U9


      18:00
    • 16:00

      Klädprovning U10


      18:00
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 18:00

      Klädprovning XXL U13


      20:00
    • 18:15

      Träning J20


      19:30
    • 18:45

      Träning U14


      19:45
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 6Ons
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:15

      Föräldramöte U12


      18:15
    • 17:15

      Föräldramöte U11


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:45

      Träning U14


      19:45
    • 18:45

      Fys U15


      19:30
    • 20:00

      Träning U15


      21:15
    • 20:00

      Träning U16


      21:15
  • 7Tor
    • 16:45

      Träning J20


      17:45
    • 18:00

      Träning U13


      19:15
    • 18:00

      Träning U14


      19:15
    • 19:00

      Modo (hemma) J18


      22:00
    • 19:30

      Träning U15


      20:45
    • 19:30

      Träning U16


      20:45
  • 8Fre
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:30

      Träning U9


      17:30
    • 16:30

      Träning U10


      17:30
    • 17:45

      Träning U15


      18:45
    • 17:45

      Träning U16


      18:45
    • 18:00

      MoDo Hockey (hemma) J20


      20:00
  • 9Lör
    • 00:00

      ledigt J20


      00:00
    • 09:30

      Träning U9


      11:00
    • 10:15

      Träning U12


      13:00
    • 10:15

      Träning U11


      13:00
    • 11:15

      Träning U10


      12:45
    • 13:15

      Träning U14


      14:45
    • 14:45

      Träning U13


      16:00
  • 10Sön
    • 00:00

      ledigt J20


      00:00
    • 10:15

      Träning U10


      11:30
    • 11:00

      Båsteam Timrå- ÖSK U15


      14:30
    • 11:45

      Träning U12


      13:00
    • 11:45

      Träning U11


      13:00
    • 12:00

      Match U15


      14:15
    • 13:15

      Träning U13


      16:00
    • 17:30

      Match borta Sundsvall U14


      19:00
  • 11Mån
    v.37
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:30

      Fys U15


      19:15
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 19:45

      Träning Målvakter


      21:00
    • 20:15

      Träning U15


      21:30
  • 12Tis
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:15

      Träning J20


      19:30
    • 18:30

      Off ice U14


      19:15
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 19:45

      Träning U14


      21:15
    • 20:00

      Träning U16


      21:15
  • 13Ons
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 19:00

      Kovlands IF (hemma) U16


      21:15
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning J20


      17:30
    • 17:45

      Träning U16


      18:45
    • 17:45

      Träning U15


      18:45
  • 15Fre
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 15:00

      Lillstrimma Cup U13


      00:00
    • 18:30

      Brynäs IF (borta) J20


      20:30
  • 16Lör
    • Heldag

      Lillstrimma Cup U13

    • 08:00

      Brandcode Cup U15


      00:00
    • 08:00

      Boo HC (hemma) U15


      09:00
    • 08:00

      Brandcode Cup U16


      00:00
    • 08:00

      Boo Hockey (hemma) U16


      09:00
    • 10:30

      Träning J18


      11:30
    • 12:00

      Brynäs IF (borta) J20


      14:00
    • 13:45

      Sunderby SK (hemma) U15


      14:45
    • 13:45

      Sunderby SK (hemma) U16


      14:45
  • 17Sön
    • 00:00

      Lillstrimma Cup U13


      15:00
    • 00:00

      Brandcode Cup U15


      15:00
    • 00:00

      Brandcode Cup U16


      18:00
    • 07:30

      Brunflo IF (borta) U15


      08:30
    • 07:30

      Brunflo IK (hemma) U16


      08:30
    • 12:00

      Almtuna IS (borta) J20


      14:00
    • 15:00

      Vännäs HC (hemma) J18


      17:00
    • 15:30

      Träning U14


      16:45
  • 18Mån
    v.38
    • 00:00

      ledigt J20


      00:00
    • 16:45

      Träning U9


      17:45
    • 16:45

      Träning U10


      17:45
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 17:00

      Träning U11


      18:15
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:45
    • 20:00

      Träning Målvakter


      21:15
    • 20:00

      Träning Målvakter


      21:15
  • 19Tis
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 17:30

      Fys U13


      18:20
    • 18:15

      Träning J20


      19:30
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 18:45

      Fys U15


      19:15
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 20Ons
    • 16:45

      Träning J20


      17:45
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 18:45

      Träning U14


      19:45
    • 19:00

      IF Sundsvall Hockey (hemma) J18


      21:00
  • 21Tor
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:30

      Fys U15


      19:15
    • 19:45

      Träning U15


      21:30
  • 22Fre
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:30

      Träning U9


      17:30
    • 16:30

      Träning U10


      17:30
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 17:45

      Träning U15


      18:45
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Djurgårdens IF (borta) J20


      21:00
  • 23Lör
    • Heldag

      Matchhelg Östersund U14

    • 11:00

      Värdegrundsarbete U16


      12:30
    • 11:30

      Träning U13


      12:45
    • 13:00

      Djurgårdens IF (borta) J20


      15:00
    • 13:00

      Träning U16


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch U11


      16:00
    • 15:00

      Bodens HF (borta) J18


      17:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Teori U16


      11:30
    • 10:15

      Träning U15


      11:45
    • 10:15

      Träning U10


      11:30
    • 11:45

      Träning U12


      13:00
    • 11:45

      Träning U11


      13:00
    • 12:00

      AIK (borta) J20


      14:00
    • 12:00

      Träning U16


      13:30
    • 13:00

      Luleå HF (borta) J18


      15:00
    • 14:45

      Träning U13


      16:00
  • 25Mån
    v.39
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:15
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:15

      Träning U14


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 20:15

      Träning Målvakter


      21:15
  • 26Tis
    • 16:45

      Träning J18


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:30
    • 17:15

      Träning U14


      18:30
    • 18:15

      Träning J20


      19:30
    • 18:30

      Fys U15


      19:15
    • 18:45

      Träning U16


      20:00
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
  • 27Ons
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 20:15

      Träning U16


      21:30
    • 20:15

      Träning U15


      21:30
  • 28Tor
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:45

      Träning J20


      18:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:15
    • 18:30

      Off ice U14


      19:30
    • 20:15

      Träning U13


      21:15
    • 20:15

      Träning U14


      21:30
  • 29Fre
    • Heldag

      Kustserien U14

    • 14:00

      Intresseanmälan Kustserien U15


      00:00
    • 14:45

      Träning J18


      15:45
    • 15:30

      Träning U10


      16:45
    • 15:30

      Träning U9


      16:30
    • 16:00

      Träning J20


      17:00
    • 18:30

      Modo (borta) U15


      21:00
    • 19:30

      Brunflo IK (hemma) U16


      21:45
  • 30Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan Kustserien U15

    • 08:00

      Anton Lander Cup U12


      00:00
    • 14:30

      Björklöven (borta) U15


      17:00
    • 16:00

      Clemensnäs HC (borta) J18


      18:00
    • 19:45

      Skellefteå (hemma) U15


      22:30